Urządzamy pod klucz – najpopularniejsze rozwiązanie na Zachodzie

Dzieje historyczne i polityczne sprzed kilkudziesięciu lat udowadniają, że pod niektórymi aspektami polski rynek odpowiada z opóźnieniem na rozwiązania Zachodu. Nie ma w tym nic złego, jednak może to wpływać na mniejszą świadomość ludzi nieobeznanych z konkretną dziedziną i powodować, że z poślizgiem zwrócą uwagę na ciekawe i innowacyjne rozwiązanie, np. mieszkania pod klucz, oferowane przez m.in. Urządzamy pod klucz.

Urządzanie pod klucz  – podstawowe informacje

Mieszkanie pod klucz należy do grona specjalnych usług skupiających się na przygotowaniu i wykończeniu lokum klienta przez firmę deweloperską, np. Urządzamy pod klucz. Zaletą jest fakt, że po podpisaniu umowy, ustaleniu kosztorysów i odpowiadającego nam stylu aranżacji wnętrz oraz uregulowaniu kwoty za wykończenie mieszkania pod klucz, resztą zajmują się wykwalifikowani architekci i budowniczy. To nie my urządzamy pod klucz, tylko oni zajmują się całym procesem i zdają się jedynie na nasze wskazówki.

Urządzamy pod klucz – czy takie rozwiązanie ma wady?

Niestety proces urządzania pod klucz posiada również minusy. Jednym z nich, który może nie spodobać się artystom i indywidualistom, jest ograniczenie klienta w wyborze materiałów i opcji wykończeniowych (niektóre firmy oferują możliwość indywidualnego projektu, jednak trzeba za to dodatkowo zapłacić), znaczące koszty wykończenia lokum oraz świadomość, iż podobne style pojawią się u innych klientów, zatem nie będziemy oryginalni (chyba że spróbujemy ozdobić i wyróżnić mieszkanie własnymi dodatkami, obrazami, roślinami czy plakatami i nadać własny klimat). Wygląd ścian, podłóg, armatury łazienkowej oraz kuchennej czy drzwi wewnętrznych w innym mieszkaniu będzie adekwatny do naszego. Mimo tych niedogodności urządzanie pod klucz nie zostało zniwelowane na Zachodzie, gdzie przeważa potrzeba oszczędności czasu oraz możliwości zapłacenia całej sumy w jednym rachunku, wzięcia tylko jednego kredytu hipotecznego na wszystko (nie oddzielnie na zakup mieszkania, a inny na wykończenie). Urządzamy pod klucz nieustannie rozwija swoją ofertę i z poczuciem dumy przedstawia cztery Pakiety Wykończeniowe, które jeszcze nigdy nie zawiodły nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz