Super Krak deweloper – budownictwo na najwyższym poziomie

Jesteśmy krakowską firmą, która swoją działalność skupia w obszarze wszelkich tematów dotyczących realizacji centrów komercyjnych, rekreacyjnych praz inwestycji mieszkaniowych. Super Krak deweloper zapewne dał się poznać przy realizacji takich projektów jak Park Wodny w Krakowie, czy prestiżowe osiedle Apartamenty Kaskada. Naszym priorytetem jest stworzenie stref wzajemnie uzupełniających się pod kątem różnych funkcji. W myśl tej koncepcji tworzymy tzw. „miasto w mieście”.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania?

Mając doświadczenie w realizacjach inwestycji mieszkaniowych możemy wskazać pewne aspekty, które powinny być brane przy decyzji o zakupie mieszkania. Na pewno kluczowa jest lokalizacja. Jako firma Super Krak, zawsze starannie dopasowujemy miejsce budowy do przyszłych preferencji klienta, tak, aby zapewnić mu dogodny dojazd do wszystkich pobliskich obszarów usługowych. Bywa, że w dniu rozpoczęcia inwestycji, teren może wydawać się mało atrakcyjny, jednak naszym obowiązkiem jest informowanie przyszłych nabywców o wszelkich planowanych inwestycjach w danym obszarze. I tak realizowana obecnie przez nas inwestycja NOWA SIEWNA zostanie przekazana do użytkowania niemal w tym samym czasie, co linia szybkiego tramwaju w Krakowie.

Kolejną kwestią wartą uwagi przy wyborze mieszkania jest oczywiście historia i opinie o samym deweloperze. I tak dla przykładu nasza firma działalności deweloperskiej poświęca się już od 1994 roku jako spółka akcyjna, poszukując przyszłych terenów, przygotowując te tereny pod inwestycje, a także realizacje owych inwestycji na terenie całej Polski, ze szczególnym wyróżnieniem gminy Kraków. Możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi prestiżowymi projektami dewelopersko-inwestorskimi, takimi jak wspomniany już Park Wodny w Krakowie otwarty w 2000 roku, czy Hotel Swing w Krakowie, które tworzyliśmy w obrębie wykreowanej przez nas strefy komercyjnej w obrębie dzielnicy Olsza w Krakowie. Nasze działania były wielokrotnie nagradzane różnego rodzaju wyróżnieniami, jednak największą wartością są dla nas opinie naszych Klientów oraz fakt, że często dokonują kolejnych zakupów w kolejnych inwestycjach.

Ponadto przy zakupie bądź wynajmie mieszkania, szczególną wagę należy także przyłożyć do samego stanu lokalu i budynku. Projekty w Super Krak deweloper realizowane są przez zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów w swojej branży. Połączenie tego faktu z użyciem sprawdzonych materiałów, a także niebanalnych projektów, sprawia, że każdy z naszych obiektów wykonany jest na najwyższym poziomie i budzi zainteresowanie. Zawsze stawiamy na jakość i transparentność w relacjach z nabywcami. To również bardzo ważna cecha przy wyborze dewelopera.

Dodaj komentarz