Jak sprzedać mieszkanie w Lublinie?

Pierwsze co warto zrobić przy sprzedaży mieszkania to ustalenie konkretnej ceny, jaką rynek jest w stanie zapłacić za naszą nieruchomość. Najłatwiej jest skorzystać z usługi agenta nieruchomości, który doskonale zna się na cenach domów na sprzedaż w Lublinie i okolicach.

Jak zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Lublinie?

Bardzo ważne jest to, aby zrobić na potencjalnym kliencie dobre pierwsze wrażenie. Jeżeli sam widok zachwyci nabywcę, to istnieją duże szanse, że spodobają się sprzęty i urządzenia oraz umeblowanie.
Takie ogłoszenie można śmiało wstawić na stronę http://www.domlublin.pl/.

Do ogłoszenia w internecie warto wykonać:

  • zdjęcia – powinny być wykonane profesjonalnie i dobrze, gdy zajmie się tym fotograf, ale również aktualne urządzenia, jak nawet smartfony posiadają

  • aparat z wysokiej jakości grafiką,

  • wideo – coraz większą popularność zdobywają prezentacje multimedialne mieszkań, można w ten sposób przestawić szybko cały dom bez zapraszania osobiście klienta,

  • opis – powinien mieć wszelkie zalety danej nieruchomości wewnątrz, jak i informacje na temat najbliższej okolicy: komunikacja miejska, szpital, szkoła, sklepy.

Co warto poprawić przy sprzedaży domu?

Niektórzy chcą jak najszybciej sprzedać swoją nieruchomość, po prostu po sobie sprzątając i zaprowadzając porządek. Inni idą z kolei o krok dalej i dodatkowo remontują, malują ściany, wymieniają okna, a nawet kupują nowe meble.

W ten sposób można podnieść wartość mieszkania na sprzedaż w Lublinie, podnieść cenę oraz zaprezentować w lepszy sposób. Warto dodatkowo poprawić takie elementy jak:

  • podłogi wraz z listwami,
  • ściany,
  • karnisz i zasłony,
  • dekorację.

O czym pamiętać przygotowując nieruchomość do sprzedaży?

Należy bezwzględnie pamiętać, aby dom był posprzątany, ściany były czyste i najlepiej świeżo pomalowane oraz okna i drzwi w dobrym stanie. Mieszkanie powinno posiadać również funkcjonalną kuchnię i komfortową łazienkę.

Dla uatrakcyjnienia można zawiesić nowe firanki i zasłony albo rolety okienne. Klienci bardzo często zwracają uwagę na światło, więc dobrze jest pomyśleć również o odpowiednim oświetleniu.

Dodaj komentarz